MCS1803GS-30-P
Bomkey ( HK ) Electronic Co.,Limited
Contact Now
MCS1803GS-30-P
MCS1803GS-30-P
Current Sensor ±30A 1 Channel Hall Effect Bidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)