MCS1803GS-10-Z
Bomkey ( HK ) Electronic Co.,Limited
Contact Now
MCS1803GS-10-Z
MCS1803GS-10-Z
Current Sensor ±10A 1 Channel Hall Effect Bidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)