BLA6H0912-500,112
Bomkey ( HK ) Electronic Co.,Limited
Contact Now
BLA6H0912-500,112
BLA6H0912-500,112
RF Mosfet 50 V 100 mA 960MHz ~ 1.22GHz 17dB 450W SOT634A