MAGX-001214-500L00
Bomkey ( HK ) Electronic Co.,Limited
Contact Now
MAGX-001214-500L00
MAGX-001214-500L00
RF Mosfet 50 V 400 mA 1.2GHz ~ 1.4GHz 19.22dB 500W