BLU9H0408L-800PU
Bomkey ( HK ) Electronic Co.,Limited
Contact Now
BLU9H0408L-800PU
BLU9H0408L-800PU
RF Mosfet 50 V 1.3 A 800MHz 20.5dB 800W SOT539A