BLS9G3135L-400U
Bomkey ( HK ) Electronic Co.,Limited
Contact Now
BLS9G3135L-400U
BLS9G3135L-400U
RF Mosfet 32 V 400 mA 3.1GHz ~ 3.5GHz 12dB 400W SOT502A