BLF8G27LS-150GVJ
Bomkey ( HK ) Electronic Co.,Limited
Contact Now
BLF8G27LS-150GVJ
BLF8G27LS-150GVJ
RF Mosfet 28 V 1.3 A 2.6GHz ~ 2.7GHz 18dB 45W CDFM6