BLF7G27L-90P,112
Bomkey ( HK ) Electronic Co.,Limited
Contact Now
BLF7G27L-90P,112
BLF7G27L-90P,112
RF Mosfet 28 V 720 mA 2.5GHz ~ 2.7GHz 18.5dB 16W LDMOST