BLA8G1011L-300U
Bomkey ( HK ) Electronic Co.,Limited
Contact Now
BLA8G1011L-300U
BLA8G1011L-300U
RF Mosfet 32 V 150 mA 1.06GHz 16.5dB 300W SOT502A