BLA9H0912L-700GU
Bomkey ( HK ) Electronic Co.,Limited
Contact Now
BLA9H0912L-700GU
BLA9H0912L-700GU
RF Mosfet 50 V 100 mA 960MHz ~ 1.215GHz 20dB 700W CDFM2