BLC9G27LS-150AVZ
Bomkey ( HK ) Electronic Co.,Limited
Contact Now
BLC9G27LS-150AVZ
BLC9G27LS-150AVZ
RF Mosfet 28 V 400 mA 2.5GHz ~ 2.69GHz 15dB 150W DFM6