BLF8G27LS-100V,112
Bomkey ( HK ) Electronic Co.,Limited
Contact Now
BLF8G27LS-100V,112
BLF8G27LS-100V,112
RF Mosfet 28 V 900 mA 2.5GHz ~ 2.7GHz 17dB 25W CDFM6