BLF7G27LS-140,118
Bomkey ( HK ) Electronic Co.,Limited
Contact Now
BLF7G27LS-140,118
BLF7G27LS-140,118
RF Mosfet 28 V 1.3 A 2.5GHz ~ 2.7GHz 16.5dB 30W SOT502B