BLM8G0710S-15PBY
Bomkey ( HK ) Electronic Co.,Limited
Contact Now
BLM8G0710S-15PBY
BLM8G0710S-15PBY
RF Mosfet 28 V 15 mA 957.5MHz 36.1dB 1.5W 16-HSOPF