BLF7G24LS-160P,112
Bomkey ( HK ) Electronic Co.,Limited
Contact Now
BLF7G24LS-160P,112
BLF7G24LS-160P,112
RF Mosfet 28 V 1.2 A 2.3GHz ~ 2.4GHz 18.5dB 30W SOT539B