103AT-2-34119
Bomkey ( HK ) Electronic Co.,Limited
Contact Now
103AT-2-34119
  • 1
Brand Name : Semitec
Model Number : 103AT-2-34119
Place of Origin : JAPAN
MOQ : 1PCS
Payment Terms : T/T, D/A, D/P, L/C, Western Union, MoneyGram
Supply Ability : 500000 PCS
Delivery Time : STOCK
Packaging Details : 200/Bag
Certification : RoHS DIRECTIVE2011/65/EU
Description : 103AT-2-34119 Semitec 10K Ohms±1% 3435K±1% NTC Thermistor Temperature Sensors
Stock : 50000 PCS
Shipping Method : LCL, AIR, FCL, Express
Category : Temperature Sensors
Mfr : Semitec
Series : AT
Package : Bulk
Product Status : Active
Resistance in Ohms @ 25°C : 10K
Resistance Tolerance : ±1%
B Value Tolerance : ±1%
B25/85 : 3435K
Operating Temperature : -10~105℃
Power - Max : 15 mW
Length - Lead Wire : 15.0mm