MAGX-000035-01500P
Bomkey ( HK ) Electronic Co.,Limited
Contact Now
MAGX-000035-01500P
Category : Discrete Semiconductor Products Transistors FETs, MOSFETs RF FETs, MOSFETs
Product Status : Obsolete
Voltage - Rated : 65 V
Package : Bulk
Series : -
Noise Figure : -
Supplier Device Package : 14-DFN (3x6)
Voltage - Test : 50 V
Mfr : MACOM Technology Solutions
Frequency : 3.5GHz
Gain : 14dB
Package / Case : 14-VDFN Exposed Pad
Current - Test : 35 mA
Power - Output : 14W
Technology : HEMT
Current Rating (Amps) : 1mA
Description : FET RF 65V 3.5GHZ 14DFN
Stock : In Stock
Shipping Method : LCL, AIR, FCL, Express
Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Contact Now
RF Mosfet 50 V 35 mA 3.5GHz 14dB 14W 14-DFN (3x6)