MAGX-001214-650L00
Bomkey ( HK ) Electronic Co.,Limited
Contact Now
MAGX-001214-650L00
Category : Discrete Semiconductor Products Transistors FETs, MOSFETs RF FETs, MOSFETs
Product Status : Obsolete
Voltage - Rated : 65 V
Package : Bulk
Series : -
Noise Figure : -
Supplier Device Package : -
Voltage - Test : 50 V
Mfr : MACOM Technology Solutions
Frequency : 1.2GHz ~ 1.4GHz
Gain : 19.5dB
Package / Case : -
Current - Test : 500 mA
Power - Output : 500W
Technology : HEMT
Current Rating (Amps) : 27A
Description : TRANSISTOR GAN 650W 1.2-1.4GHZ
Stock : In Stock
Shipping Method : LCL, AIR, FCL, Express
Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Contact Now
RF Mosfet 50 V 500 mA 1.2GHz ~ 1.4GHz 19.5dB 500W